fbpx

VÅRA MEDARBETARE

VI ÄR FC GRUPPEN

Huvudkontor

Håkan Axelsson

SENIOR MANAGER

036-30 54 11
+46 70 83 05 411
hakan.axelsson@fcgruppen.se

Catrin Bohman

EkonomiCHEF

036-30 54 13
+46 70 14 67 972
catrin.bohman@fcgruppen.se

William Axelsson

VD

036-30 54 18
+46 70 14 67 971
william.axelsson@fcgruppen.se

Alexander Perkins

Driftansvarig

Fredrik Widell

Försäljning & Projektledning

036-30 54 31
+46 70 83 05 413
fredrik.widell@fcgruppen.se

Theresia Axelsson

EKONOMI

Samuel Bergström

Verksamhetschef RESTAURANG GUVERNÖREN & RESTAURANG SPIRA

Jonas Lundin

EVENTANSVARIG &
projektledare

+46 72 20 20  405
jonas.lundin@fcgruppen.se

Erik Axelsson

Ekonomi

036-30 54 26
+46 70 83 05 412
erik.axelsson@fcgruppen.se

Hilda Svensson

Marknadsassistent & Projektledare

Pesto

FC GRUPPENS KONTORSHUND

Catering och leveranser

Fredrik Widell

Försäljning- catering

036-30 54 31
+46 70 83 05 413
fredrik.widell@fcgruppen.se

Håkan Palm

Leveranser & logistik

+46 70 83 45 414
hakan.palm@fcgruppen.se

FC Gruppen på Elmia

Andreas Johansson

PLATSANSVARIG

036-30 54 22
+46 70 83 05 410
andreas.johansson@fcgruppen.se

Petter Windefors

Kökschef

Petra Forsberg

OPERATIVT ANSVARIG

036-30 54 38
petra.forsberg@fcgruppen.se

Niki Forssberg

Ansvarig montercatering

FCP

Joey Eliasson

PROJEKTLEDARE

+46 72 97 69 434
joey@fcp.se

FC Gruppen på Nivå - Science Park Towers

Mathias Wessman

Platschef - nivå

FC Gruppen i Huskvarna Folkets Park

Niki Forssberg

Platsansvarig - Huskvarna folkets park

Våra restauranger

Restaurang Elmia

036-30 54 15
info@fcgruppen.se

Restaurang Guvernören

Nivå - Science Park Towers

Restaurang Spira

Nina Starö

036-30 54 27
0726-016541
nina.staro@fcgruppen.se

Kontakta oss

Hör av dig till oss redan idag!

Denna webbplatsen använder cookies