fbpx

VÅRA MEDARBETARE

VI ÄR FC GRUPPEN

Huvudkontor

Håkan Axelsson

SENIOR MANAGER

036-30 54 11
0708-30 54 11
hakan.axelsson@fcgruppen.se

Catrin Bohman

EkonomiCHEF

036-30 54 13
0701-46 79 72
catrin.bohman@fcgruppen.se

William Axelsson

VD

036-30 54 18
0701-46 79 71
william.axelsson@fcgruppen.se

Alexander Perkins

Driftansvarig

Fredrik Widell

Försäljning & ProjektledARE

036-30 54 31
0708-30 54 13
fredrik.widell@fcgruppen.se

Theresia Axelsson

EKONOMI

Samuel Bergström

Verksamhetschef LUSTFYLLT, RESTAURANG GUVERNÖREN & RESTAURANG SPIRA

Jonas Lundin

EVENTANSVARIG &
projektledare

Erik Axelsson

Ekonomi

036-30 54 26
0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

Hilda Svensson

Marknadsassistent & Projektledare

Håkan Eng

Projektledare "En Magisk Jul"

Pesto

FC GRUPPENS KONTORSHUND

Catering och leveranser

Fredrik Widell

Försäljning- catering

036-30 54 31
0708-30 54 13
fredrik.widell@fcgruppen.se

Håkan Palm

Leveranser & logistik

FC Gruppen på Elmia

Andreas Johansson

PLATSANSVARIG

036-30 54 22
0708-30 54 10
andreas.johansson@fcgruppen.se

Mikael Eriksson

Kökschef

Gazmend "Gazza" Kahrimani

OPERATIVT ANSVARIG

Anette Lindström

Konferens & konsertansvarig

Edwin Axelsson

MOntercatering ansvarig

Erik Willhammar

Mässansvarig

070-86 88 196

erik.willhammar@fcgruppen.se

FC Production

Evelina Hjalmarsson

MAMMALEDIG VERKSAMHETSCHEF

Joey Eliasson

PROJEKTLEDARE

Våra restauranger

Restaurang Elmia

036-30 54 15
info@fcgruppen.se

Restaurang Guvernören

Sajens mat & möten

036-30 54 19 
sajens@fcgruppen.se

Restaurang Spira

Nina Starö

036-30 54 27
0726-016541
nina.staro@fcgruppen.se

Lustfyllt

Lukas Fredriksson

036-30 54 33
lustfyllt@fcgruppen.se

Kontakta oss

Hör av dig till oss redan idag!