fbpx

Vi på FC Gruppen

Kontakt

Huvudkontor

Håkan Axelsson

SENIOR MANAGER

036-30 54 11
0708-30 54 11
hakan.axelsson@fcgruppen.se

Catrin Bohman Axelsson

EkonomiCHEF

036-30 54 13
0701-46 79 72
catrin.axelsson@fcgruppen.se

William Axelsson

VD

036-30 54 18
0701-46 79 71
william.axelsson@fcgruppen.se

Alexander Perkins

Driftansvarig

Fredrik Widell

Försäljning/Projektledning

036-30 54 31
0708-30 54 13
fredrik.widell@fcgruppen.se

 

Jenny Holmgren

Ekonomi

Evelina Hjalmarsson

Marknadsansvarig/PROJEKTLEDARE MAMMALEDIG

036-30 54 24
0708-30 54 17
evelina.hjalmarsson@fcgruppen.se

Theresia Axelsson

EKONOMI

Klaus Hawby

ekonomi

Adam Svensson

pLATSANSVARIG elmia

036-30 54 22
0708-30 54 10
adam.svensson@fcgruppen.se

Jonas Lundin

Försäljning/Eventansvarig Elmia

Catering och leveranser

Håkan Palm

Leveransansvarig

0708-34 54 14

Erik Axelsson

Leveransansvarig

036-30 54 26
0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

Elmia

Adam Svensson

pLATSANSVARIG elmia

036-30 54 22
0708-30 54 10
adam.svensson@fcgruppen.se

Mikael Eriksson

Kökschef ELMIA

Jonas Lundin

EVENTANSVARIG ELMIA

Restaurang Elmia

Erik Willhammar

Kontaktperson

FC Konferenscenter

William Axelsson

VD

036-30 54 18
0701-46 79 71
william.axelsson@fcgruppen.se

Adam Svensson

pLATSANSVARIG elmia

036-30 54 22
0708-30 54 10
adam.svensson@fcgruppen.se

Fredrik Widell

Försäljning/Projektledning

036-30 54 31
0708-30 54 13
fredrik.widell@fcgruppen.se

 

FC Production

Emil Ingebrigtsen

FC Production

0733-52 61 60
emil@fcproduction.se

Restaurang Guvernören

Restaurang Guvernören

036-30 54 15

John Videmansson

kökschef GUVERNÖREN

Restaurang Spira

Samuel Bergström

Platsansvarig restaurang spira

Andreas Johansson

kökschef restaurang spira

036-30 54 27

Restaurang Spira

036-30 54 27

Sajens mat & möten

Christel Moberg

sajens mat & möten

036-30 54 19 
sajens@fcgruppen.se

Restaurang VY

Restaurang VY

036-30 54 20

Kontakta oss

Hör av dig till oss redan idag!

Hitta hit

FöretagsCatering AB

Elmiavägen 13, 554 54 Jönköping (huvudkontor)
Box 540, 551 17 Jönköping (postadress)

Länk till Google Maps

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Nyheter och erbjudanden från oss på FC Gruppen.

Kontakt

info@fcgruppen.se
Tele: 036-30 54 10

Följ oss

Copyright © 2019 FöretagsCatering Håkan Axelsson AB.
All rights reserved. Vi använder oss av cookies. Läs mer här.

Webb & design av Digitala Framsteg

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Nyheter och erbjudanden från oss på FC Gruppen.

Kontakt

info@fcgruppen.se
Tele: 036-30 54 10
Fax: 036-30 54 14

Hitta hit

FöretagsCatering AB

Elmiavägen 13, 554 54 Jönköping (huvudkontor)
Box 540, 551 17 Jönköping (postadress)

Länk till Google Maps

Följ oss

Copyright © 2018 FöretagsCatering Håkan Axelsson AB
All rights reserved. Vi använder oss av cookies. Läs mer här.

Webb & design av Digitala Framsteg

NYHET!

Hemcatering.se | Hemleverans till din dörr | Färdiglagad mat