fbpx

Vi på FC Gruppen

Kontakt

Huvudkontor

Håkan Axelsson

Verkställande Direktör

036-30 54 11
0708-30 54 11
hakan.axelsson@fcgruppen.se

Catrin Bohman Axelsson

EkonomiCHEF

036-30 54 13
0701-46 79 72
catrin.axelsson@fcgruppen.se

William Axelsson

VERKSAMHETSCHEF

036-30 54 18
0701-46 79 71
william.axelsson@fcgruppen.se

Erik Axelsson

FÖRSÄLJNING

036-30 54 26
0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

Fredrik Widell

Projektledare

036-30 54 31
0708-30 54 13
fredrik.widell@fcgruppen.se

 

Evelina Hjalmarsson

Marknadsansvarig/PROJEKTLEDARE

036-30 54 24
0708-30 54 17
evelina.hjalmarsson@fcgruppen.se

Theresia Karlsson

EKONOMI - FÖRÄLDRALEDIG

Lina Gustafsson

EKONOMI

Jenny Holmgren

Ekonomi

Klaus Hawby

ekonomi

Alexander Perkins

Kökschef FC Gruppen

Café Arken

Café Arken

036-30 54 23

Catering och leveranser

Håkan Palm

Leveransansvarig

0708-34 54 14

Erik Axelsson

FÖRFRÅGNINGAR

036-30 54 26
0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

Elmia

Adam Svensson

pLATSANSVARIG elmia

036-30 54 22
0708-30 54 10
adam.svensson@fcgruppen.se

Mikael Eriksson

Kökschef ELMIA

Jonas Lundin

EVENTANSVARIG ELMIA

FC Konferenscenter

Eric Grudemo

Platsansvarig fc konferenscenter

FC Production

Emil Ingebrigtsen

FC Production

0733-52 61 60
emil@fcproduction.se

Restaurang Guvernören

Restaurang Guvernören

036-30 54 15

John Videmansson

kökschef GUVERNÖREN

Restaurang Spira

Andreas Johansson

kökschef restaurang spira

036-30 54 27

Samuel Bergström

Platsansvarig restaurang spira

Restaurang Spira

036-30 54 27

Sajens mat & möten

Christel Moberg

sajens mat & möten

036-30 54 19 
sajens@fcgruppen.se

VY Skybar, Restaurang & Konferens

Tom Jallow

Kökschef VY

0708-68 81 91

 

Nina Starö

PLATSANSVARIG VY

036-30 54 16
0739-86 52 01
nina.staro@fcgruppen.se

VY RESTAURANG

036-30 54 20

Kontakta oss

Hör av dig till oss redan idag!

Hitta till oss

FC Gruppen

Brunnsgatan 2, 551 17 Jönköping

Hitta hit

FöretagsCatering AB

Elmiavägen 13, 554 54 Jönköping (huvudkontor)
Box 540, 551 17 Jönköping (postadress)

Länk till Google Maps

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Nyheter och erbjudanden från oss på FC Gruppen.

Kontakt

info@fcgruppen.se
Tele: 036-30 54 10

Följ oss

Copyright © 2019 FöretagsCatering Håkan Axelsson AB.
All rights reserved. Vi använder oss av cookies. Läs mer här.

Webb & design av Digitala Framsteg

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Nyheter och erbjudanden från oss på FC Gruppen.

Kontakt

info@fcgruppen.se
Tele: 036-30 54 10
Fax: 036-30 54 14

Hitta hit

FöretagsCatering AB

Elmiavägen 13, 554 54 Jönköping (huvudkontor)
Box 540, 551 17 Jönköping (postadress)

Länk till Google Maps

Följ oss

Copyright © 2018 FöretagsCatering Håkan Axelsson AB
All rights reserved. Vi använder oss av cookies. Läs mer här.

Webb & design av Digitala Framsteg