Vi på FC Gruppen

Kontakt

Huvudkontor

Håkan Axelsson

Verkställande Direktör

036-30 54 11
0708-30 54 11
hakan.axelsson@fcgruppen.se

Catrin Bohman Axelsson

EkonomiCHEF

036-30 54 13
0701-46 79 72
catrin.axelsson@fcgruppen.se

William Axelsson

VERKSAMHETSCHEF

036-30 54 18
0701-46 79 71
william.axelsson@fcgruppen.se

Erik Axelsson

FÖRSÄLJNING

036-30 54 26
0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

Theresia Karlsson

EKONOMI - FÖRÄLDRALEDIG

Jenny Holmgren

Ekonomi

Lina Gustafsson

EKONOMI

Klaus Hawby

ekonomi

Evelina Hjalmarsson

Marknadsansvarig/PROJEKTLEDARE

036-30 54 24
0708-30 54 17
evelina.hjalmarsson@fcgruppen.se

Fredrik Widell

Projektledare

036-30 54 31
0708-30 54 13
fredrik.widell@fcgruppen.se

 

Jens Seger

Projektledare

036-30 54 16
0739-86 52 01
jens.seger@fcgruppen.se

Jonas Lundin

PROJEKTLEDARE

Alexander Perkins

Kökschef FC Gruppen

Café Arken

Café Arken

036-30 54 23

Catering och leveranser

Jonas Erlingsson

Leveransansvarig

0708-34 54 14

Erik Axelsson

FÖRFRÅGNINGAR

036-30 54 26
0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

Elmia

Adam Svensson

pLATSANSVARIG elmia

036-30 54 22
0708-30 54 10
adam.svensson@fcgruppen.se

Mikael Eriksson

Kökschef ELMIA

Emma Appelberg

ANSVARIG montercatering, ELMIA

FC Konferenscenter

Erik Axelsson

Platsansvarig fc konferenscenter

036-30 54 26
0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

FC Production

Emil Ingebrigtsen

FC Production

0733-52 61 60
emil@fcproduction.se

Restaurang Guvernören

Restaurang Guvernören

036-30 54 15

Erik Bergkvist

kökschef GUVERNÖREN

Emilia Brånfelt

biträdande kökschef GUVERNÖREN

Restaurang Spira

Loisa Rönnertz

Platsansvarig restaurang spira

Eric Grudemo

konferensansvarig restaurang spira

0708-30 54 09
spira@fcgruppen.se

Andreas Johansson

kökschef restaurang spira

036-30 54 27

Sajens mat & möten

Christel Moberg

sajens mat & möten

036-30 54 19 
sajens@fcgruppen.se

VY Skybar, Restaurang & Konferens

VY RESTAURANG

036-30 54 20

VY SKYBAR

036-30 54 28

BOKNINGSFÖRFRÅGAN?

Kontakta oss

Hör av dig till oss redan idag!

Hitta till oss

FC Gruppen

Brunnsgatan 2, 551 17 Jönköping

Hitta hit

FöretagsCatering AB

Elmiavägen 13, 554 54 Jönköping (huvudkontor)
Box 540, 551 17 Jönköping (postadress)

Länk till Google Maps

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Nyheter och erbjudanden från oss på FC Gruppen.

Kontakt

info@fcgruppen.se
Tele: 036-30 54 10

Följ oss

Copyright © 2019 Företagscatering Håkan Axelsson AB.
All rights reserved. Vi använder oss av cookies. Läs mer här.

Webb & design av Digitala Framsteg

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Nyheter och erbjudanden från oss på FC Gruppen.

Kontakt

info@fcgruppen.se
Tele: 036-30 54 10
Fax: 036-30 54 14

Hitta hit

FöretagsCatering AB

Elmiavägen 13, 554 54 Jönköping (huvudkontor)
Box 540, 551 17 Jönköping (postadress)

Länk till Google Maps

Följ oss

Copyright © 2018 FöretagsCatering Håkan Axelsson AB
All rights reserved. Vi använder oss av cookies. Läs mer här.

Webb & design av Digitala Framsteg