Vi på FC Gruppen

Våra medarbetare

Håkan Axelsson

Verkställande Direktör

036-30 54 11
0708-30 54 11
hakan.axelsson@fcgruppen.se

Catrin Bohman Axelsson

Ekonomiansvarig

036-30 54 13
0701-46 79 72
catrin.axelsson@fcgruppen.se

William Axelsson

driftansvarig

036-30 54 18
0701-46 79 71
william.axelsson@fcgruppen.se

Adam Svensson

projektledare elmia

036-30 54 22
0708-30 54 10
adam.svensson@fcgruppen.se

Fredrik Widell

Projektledare

036-30 54 31
0708-30 54 13
fredrik.widell@fcgruppen.se

 

Jens Seger

Projektledare

036-30 54 16
0739-86 52 01
jens.seger@fcgruppen.se

Evelina Hjalmarsson

Marknadsansvarig/Projektledare

036-30 54 24
0708-30 54 17
evelina.hjalmarsson@fcgruppen.se

Theresia Karlsson

Ekonomi

Jenny Holmgren

Ekonomi

Erik Axelsson

Platsansvarig science park

036-30 54 26
0708-30 54 12
erik.axelsson@fcgruppen.se

Loisa Rönnertz

Platsansvarig restaurang spira

Eric Grudemo

Platsansvarig Vy

036-30 54 20
0708-30 54 09
vyjkpg@fcgruppen.se

Alexander Perkins

Kökschef FC Gruppen

Mikael Eriksson

Kökschef restaurang spira

Rickard Johansson

Leveransansvarig

Emil Ingebrigtsen

FC Production

0733-52 61 60
emil@fcproduction.se

Kontakta oss

Hör av dig till oss redan idag!

Hitta till oss

FC Gruppen

Brunnsgatan 2, 551 17 Jönköping

Hitta hit

FöretagsCatering AB

Brunnsgatan 2 (huvudkontor)
Box 540 (postadress)
551 17 Jönköping

Länk till Google Maps

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Nyheter och erbjudanden från oss på FC Gruppen.

Kontakt

info@fcgruppen.se
Tele: 036-30 54 10

Följ oss

Copyright © 2018 Företagscatering Håkan Axelsson AB.
All rights reserved. Vi använder oss av cookies. Läs mer här.

Webb & design av Digitala Framsteg

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Nyheter och erbjudanden från oss på FC Gruppen.

Kontakt

info@fcgruppen.se
Tele: 036-30 54 10
Fax: 036-30 54 14

Hitta hit

FöretagsCatering AB

Brunnsgatan 2 (huvudkontor)
Box 540 (postadress)
551 17 Jönköping

Länk till Google Maps

Följ oss

Copyright © 2018 Företagscatering Håkan Axelsson AB.
All rights reserved. Vi använder oss av cookies. Läs mer här.

Webb & design av Digitala Framsteg